Karikavõistluse traditsioon kestab

Hiiumaa 61.karikavõistlus nädalavahetusel Ristnas läks meil väga hästi korda. Väga soe suveilm, 129 osavõtjat üle Eesti ja üks vanahärra Soomest,  hubane võistluskeskus, paraja raskusega rajad ja ladus kohtunike töö olid aluseks igati kordaläinud võistlusele. Suurimaks tänuks oli võistlejate soojad tänusõnad peale võistlust, kiideti korraldust ja radasi.

Tänud Mait Tõnissonile huvitavate radade eest!

Tuhat tänu IT tegijale Evert Padarile! Evert oli esimest korda ametis ja sai väga hästi hakkama. Suured tänud teile – Tarmo Klaar, Ülle Padari, Ave Tartu, Ene Leht, Inge Talts, Hannela Tartu, Kristi Heilman, Meeli-Heli Lepna, Tanel, Mia, Joosep ja Ruth Esta! Suured tänud Kristile ka meenete eest, Anti Kallele auhindade eest ja Katri Kaarele meepurkide eest! Tänud ka Toivo Sauele kaardi eest!

Tänan ka toetajaid ja aitajaid: AS Sportland Eesti, Hiiumaa vald, AS Jetoil, COOP Hiiumaa, Hiiumaa Spordiliit, AS Salva Kindlustus, MTÜ Hiiumaa Jooksugrupp, OÜ Recado Meedia diplomite eest, Marje Randmaa, Paavo Pruul ja Andres Laanejõe karikate eest, RMK Ristna külalistemaja perenaisi Liis Soonik ja Ilme Treisalt.

Olite kõik väga tublid! Tänu teile väärikas Hiiumaa karikavõistlus kestab edasi.

Tänudega Eda