Kalender 2020

Võistluste kuupäevad on indikeerivad ja võivad muutuda.
Päevakute start avatud 17:00-19:00

APRILL    Registr.   Rajameister
27.03 – 05.04  Püsirada  Malvaste    Kustu Künnapas
06 – 12  Püsirada  Tahkuna  RMK parkla/ kaitserajatiste parkla  Tanel Esta/ Kustu Künnapas
12 – 19  Püsirada   Paluküla  Antoni mägi  Siiri Talts
20 – 26  Püsirada   Kaibaldi  Liiviku infostend  Kustu Künnapas
27 – 03.05  Püsirada  Malvaste TR    Kustu Künnapas
MAI        
04 – 10  Püsirada  Puski    Kustu Künnapas
11 – 24  Püsirada  Kärdla    Kustu Künnapas
14  Neljapäevak   Palade  Kool  Eda Tärk
21  Neljapäevak  Malvaste  Karjäär  Anu Saue
28  Neljapäevak    Lõimastu  RMK lõkkeplats  Maria Eller
JUUNI        
04  Neljapäevak  Kaibaldi  Koidma teelt  Ene Leht
11  Neljapäevak  Kauste  Tahkuna teelt M. Eller
18  RMK Neljapäevak  Tareste   Tiigi tn. lõpust  Kristi Heilman
23 13:00  MN 21  Etteandevõistlus                   Info   Reg. kuni 20.06  Hüti Toomas Mast
25  RMK Neljapäevak  Puski  Kõpu teelt  Märt Kesküla
29  Seoses EOL noortelaagriga on päevaku aeg ja koht muudetud  RMK Esmaspäevak  Kärdla  Triin Helimets
JUULI        
09  Asukoht on muutunud!   RMK Neljapäevak  Kõpu  Rebastemäe  Tanel Esta
16  RMK Neljapäevak  Kaibaldi  Parkimisplats  Kersti Kristjuhan
23  RMK Neljapäevak  Puski  Kõpu teelt  Tõnis Saarnak
26 10:00  MN 14, 21, 45  MV Tavarajal  Registreerimine siin  Kõpu    Toivo Saue
30  RMK Neljapäevak  Tareste  Kõrgessaare mnt 1.km parklast  Siiri Talts
AUGUST        
06  RMK Neljapäevak  Hüti  Hüti – Käina teelt  Tiit Tatter
06  MN 14, 21, 45            Asukoht ja aeg muutunud  MV Lühirajal  Registreerimine siin  Hüti    Tiit Tatter
13  RMK Neljapäevak  Malvaste  Mangu
20  RMK Neljapäevak  Lehtma  Sadam  Anu Saue
27  RMK Neljapäevak  Viskoosa  RMK Ninametsa telkimisala  Märt ja Marta Maripuu
SEPTEMBER
03  Neljapäevak  Emmaste  Lasteaed  Eda Tärk
10  Neljapäevak  Nõmba  Elektriliin  Maiu ja Tambet Toomemäe
17  Neljapäevak  Paluküla  Lennujaama teerist  Kätlin Mast, Anu Saue
19-20  Hiiumaa 59.KV                      Juhend  Reg kuni 14.09  Leemeti  Toivo Saue
24  Neljapäevak  Kärdla  Villaladu  Herta Kesküla