Tulemused_26.10.2017

Edukas aasta sai läbi

Lp. orienteerujad!

Eduka aasta lõpus lisandus meile veelgi tunnustust: Spordiliit “Jõud” nimetas aasta parimaks piirkondlikuks spordiürituseks meie poolt korraldatud Eesti meistrivõistlused pikal rajal Kõpus. Hiiumaa Spordiliit tunnistas maakonna aasta parimaks sportlaseks tüdrukute kategoorias Eliise Kesküla ja aasta parimaks klubiks Hiiumaa Orienteerujate Klubi. Suured tänud kõigile- tänu teile tulid need autasud!
Soovime kõige häid Jõule, ilusat aastavahetust ja edukat uut aastat!

HOK-i juhatus

Tulemused_26.10.2017

EMV pikk rada ja Hiiumaa 56. KV tulemused

EMV pikk rada Kõpus:
I Mati Mägi M35 , II Anu Saue N65, III Eliise Kesküla N14, 4. Kustu Künnapas M16, 4. Kristi Heilman N40, 4. Ott Rakkaselg M35, 5. Maria Eller N14, 5. Triin Helimets N18, 6. Tammo Esta M40, 6. Ene Leht N55.
Hiiumaa 56. karikavõistlus Kõpus: 
I Jonatan Saarnak M10NR, I Maria Eller N12,  I Eliise Kesküla N14, II Helisa Tartu N10NR, II Helena Maripuu  N16, II Triin Helimets N18, III Kätlin Mast N10NR, , 4. Allar Padari M45, 4. Herta Kesküla N12, 4. Siiri Talts N16, 4. Marta Eller N18, 4. Anne Jaakson. 5. Kustu Künnapas M16, 6. Atso Kesküla M10 NR, 6. Marta Maripuu N10NR, 6. Kristi Heilman N35,

 

Tulemused_26.10.2017

EMV tavarajal ja noorte ja veteranide teates, Lasilas

02.- 03. septembril toimusid Eesti MV tavarajal ja noorte ja veteranide teates Lääne- Virumaal Lasilas.

Poodiumile tõusid:
N14 klassis I koht Eliise Kesküla,
N65 klassis II koht Anu Saue
M16 klassis III koht Kustu Künnapas
M35 klassis III koht Ott Rakkaselg,

Teiste kohad:

4.Mati Mägi M35
5. Herta Kesküla N14
5. Siiri Talts N16
6. Maria Eller N14
6. Helena Maripuu N16
6. Ruth Esta N35
6. Inga Karu N45
15. Allar Padari M45
18. Tanel Esta M40

Teatevõistlusel:
N14-16 klassis I koht koosseisus Helena Maripuu, Eliise Kesküla ja Siiri Talts (kolmas aasta järjest medal),
M35-40 klassis II koht Mati Mägi, Tanel Esta ja Ott Rakkaselg

Tavaraja tulemused
Tavaraja vaheajad

Teate tulemused
Teate vaheajad

Pildid:

Eliise Kesküla N14 klassi võitja


Kustu Künnapas M16 klassis III koht


Anu Saue N65 klassis II koht


Ott Rakkaselg M35 klassis III koht


N14-16 klassi võitjad: Helena, Eliise ja Siiri


M35 klassi II koht  Mati, Tanel ja Ott