Tulemused 2018

 Kuupäev  Nimetus  Koht  Rajameister  Tulemus  SI-ajad  Osavõtjaid
 13.03  Jüriööjooks  Kärdla  Anu Saue  18
 24.04  Lasteaia jooks  Kärdla linnapark  Eda Tärk  35
 24.04  Käina rattaorienteerumine  Käina  Kairi Pisa  16
 26.04  RMK Hiiumaa neljapäevak EV100  Paluküla  Arvo Rist  61
 03.05  Emmaste lasteaia jooks  Emmaste  Tõnis Saarnak  21
 03.05  Koolinoorte MV  Emmaste  Tõnis Saarnak  40
 03.05  RMK Hiiumaa neljapäevak  Emmaste  Tõnis Saarnak  46
 10.05  RMK Hiiumaa neljapäevak  Käina  Kairi Pisa  64
 17.05  RMK Hiiumaa neljapäevak  Malvaste  Meeli-Heli Lepna  62
 23.05  Orienteerumispäev Emmaste LA  Emmaste  Eda Tärk    33
 23.05  RMK Hiiumaa neljapäevak  Emmaste  Eda Tärk  47
 23.05  Orienteerumispäev Emmaste PK  Emmaste  Eda Tärk  62
 31.05  RMK Hiiumaa neljapäevak  Kaibaldi  Ene Leht  63
 05.06  Käina kooli spordipäev  Käina  Kairi Pisa  55
 07.06  RMK Hiiumaa neljapäevak  Nõmba  Valdor/ Raina Smill  51
 09.06  Etteandevõistlus (Päeva tulemus)  Leemeti  Toomas Mast  21
 14.06  RMK Hiiumaa neljapäevak  Tareste  Tanel Esta  68
 21.06  RMK Hiiumaa neljapäevak  Tahkuna  Anne Jaakson  45
 28.06  RMK Hiiumaa neljapäevak  Malvaste  Mart Eller  62
 05.07  RMK Hiiumaa neljapäevak  Puski  Eliise Kesküla  68
 12.07  RMK Hiiumaa neljapäevak  Tahkuna  Märt Kesküla  74
 19.07  RMK Hiiumaa neljapäevak  Lõimastu  Kersti Kristjuhan  83
 21.07  HMV Lühirajal  Kaleste  Toivo Saue  33
 26.07  RMK Hiiumaa neljapäevak  Leemeti  Tanel Esta  57
 02.08  RMK Hiiumaa neljapäevak  Tareste  Maria Eller  59
 05.08  HMV Tavarajal  Ristna  Toivo Saue  27
 09.08  RMK Hiiumaa neljapäevak  Kaibaldi  Heini Koppel  54
 16.08  RMK Hiiumaa neljapäevak  Malvaste  Raina Smill  52
 23.08  RMK Hiiumaa neljapäevak  Lehtma  Märt Maripuu  60
 30.08  RMK Hiiumaa neljapäevak  Malvaste  Eda Tärk  35
 30.08  1 pluss 1 teatevõistlus  Malvaste  Eda Tärk  18
 01.09  Hiiumaa 57. KV  Kõpu  Toivo Saue  97
 06.09  Lauka kooli spordipäev  Lauka  Kristi Heilman  53
 06.09  RMK Hiiumaa neljapäevak  Lauka  Kristi Heilman  63
 13.09  RMK Hiiumaa neljapäevak  Palade  Triin Helimets  65
 20.09  RMK Hiiumaa neljapäevak  Kärdla  Arvo Rist  103
 25.09  Dagöplast AS Kaibaldi  Kaibaldi  Eda Tärk  18