Hiiumaa 57. karikavõistlused 01.09.2018
Tavarada
01-Sep-17 Kaplimäed (Toivo Saue)
Lühendatud Tavarada
02-Sep-17 Kaplimäed (Toivo Saue)
M10NR  M12  M14  M18  M21  M35  M45  M55  M65 
N10NR  N12  N14  N16  N18  N21  N35  N45  N55 

M10NR

1399m 4KP
1500m 5KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Rank  Name                      Club            Result    Behind   Race 1      Race 2          
   1. Sten Talumaa              HOK             00:33.16  00:33.16 00:16.27(1) 00:16.49(1)   
   2. Atso Kesküla              HOK             00:44.43    +11:27 00:20.45(2) 00:23.58(3)   
   3. Lukas Lillelaid                           00:44.45    +11:29 00:22.28(4) 00:22.17(2)   
   4. Joosep Esta               HOK             00:47.34    +14:18 00:21.28(3) 00:26.06(4)   
      Kiur Kunnus               Kobras          Katk               00:43.50(5) Ei start      
      Iko Kunnus                                Katk               00:43.50(5) Ei start      
M12

3000m 6KP
2799m 7KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Rank  Name                      Club            Result    Behind   Race 1      Race 2          
   1. Bert Joosep Panker        Ilves           00:45.26  00:45.26 00:23.54(1) 00:21.32(1)   
   2. Markus Juhkam             Kobras          00:49.40     +4:14 00:26.08(2) 00:23.32(2)   
   3. Audun Palo                Võru OK         01:15.16    +29:50 00:29.57(3) 00:45.19(5)   
   4. Karl-Mattias Juhkam       Kobras          01:18.34    +33:08 00:44.03(5) 00:34.31(3)   
   5. Laur-Rogert Sulg          Otepää          01:27.43    +42:17 00:39.48(4) 00:47.55(6)   
      Magnar Mõttus             Otepää          Tühist             Puuduv KP   00:43.19(4)   
M14

4700m 10KP
4400m 8KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Rank  Name                      Club            Result    Behind   Race 1      Race 2          
   1. Nansen Palo               Võru OK         01:29.16  01:29.16 00:46.37(1) 00:42.39(1)   
   2. Chris Marcus Krahv        Otepää          01:37.42     +8:26 00:48.48(2) 00:48.54(2)   
   3. Kevin Markus Korrol       Mercury         02:13.44    +44:28 00:56.57(3) 01:16.47(3)   
M18

7200m 18KP
6700m 15KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Rank  Name                      Club            Result    Behind   Race 1      Race 2          
      Karl Tõnisson             LSF PT          Tühist             Puuduv KP   Puuduv KP     
M21

10000m 21KP
8300m 17KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Rank  Name                      Club            Result    Behind   Race 1      Race 2          
   1. Kustu Künnapas            HOK             02:24.31  02:24.31 01:20.35(1) 01:03.56(2)   
   2. Toomas Mast               HOK             02:28.12     +3:41 01:26.57(3) 01:01.15(1)   
   3. Kaarel Barinov            Composter       02:34.53    +10:22 01:24.48(2) 01:10.05(3)   
   4. Evert Padari              Tallinna Tehnik 04:25.35   +121:04 02:40.15(5) 01:45.20(5)   
      Sergey Seleznev           SRD             Katk               01:50.11(4) Ei start      
      Mihkel Järve              Elisa SK        Tühist             Puuduv KP   01:42.32(4)   
M35

8800m 18KP
7000m 16KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Rank  Name                      Club            Result    Behind   Race 1      Race 2          
   1. Mati Korrol               Mercury         02:08.26  02:08.26 01:13.40(1) 00:54.46(2)   
   2. Timo Palo                 Võru OK         02:15.15     +6:49 01:22.26(4) 00:52.49(1)   
   3. Tammo Esta                HOK             02:16.14     +7:48 01:17.45(2) 00:58.29(3)   
   4. Tarmo Klaar               Mercury         02:21.05    +12:39 01:21.28(3) 00:59.37(4)   
   5. Märt Kesküla              HOK             02:28.04    +19:38 01:27.55(6) 01:00.09(5)   
   6. Lauri Tarlap              Saue küla       02:39.45    +31:19 01:25.31(5) 01:14.14(8)   
   7. Märt Maripuu              HOK             02:50.44    +42:18 01:43.03(8) 01:07.41(7)   
      Viljar Vainola            Mercury         Katk               Katk        01:15.08(9)   
      Marko Süld                HOK             Katk               01:30.21(7) Katk          
      Siim Lannes                               Katk               Ei start    01:03.09(6)   
      Danilo Piht               Mercury         Ei start           Ei start    Ei start      
M45

7200m 18KP
6700m 15KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Rank  Name                      Club            Result    Behind   Race 1      Race 2          
   1. Raivo Pellja              JOKA            01:57.19  01:57.19 01:01.47(2) 00:55.32(2)   
   2. Inno Ling                 Lehola          02:00.14     +2:55 01:01.23(1) 00:58.51(4)   
   3. Margus Klementsov         Mercury         02:07.55    +10:36 01:11.13(3) 00:56.42(3)   
   4. Mart Koppel                               02:09.58    +12:39 01:20.14(7) 00:49.44(1)   
   5. Allar Padari              HOK             02:20.27    +23:08 01:15.27(4) 01:05.00(5)   
   6. Tarmo Tarlap              Porter Racing   02:30.44    +33:25 01:22.16(8) 01:08.28(7)   
   7. Raivo Panker              Mercury         02:33.20    +36:01 01:19.07(5) 01:14.13(8)   
   8. Lauri Leppik              TAOK            02:41.37    +44:18 01:25.38(9) 01:15.59(9)   
      Mait Tõnisson             LSF PT          Katk               01:20.04(6) Ei start      
      Mart Eller                HOK             Katk               Ei start    01:05.38(6)   
M55

6200m 16KP
5500m 13KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Rank  Name                      Club            Result    Behind   Race 1      Race 2          
   1. Kaljo Julge               Kape            01:44.28  01:44.28 00:54.27(1) 00:50.01(1)   
   2. Peedo Pihlamägi           HOK             01:55.29    +11:01 01:03.36(2) 00:51.53(2)   
   3. Ando Post                 Koop            02:02.30    +18:02 01:05.57(3) 00:56.33(3)   
   4. Vello Post                Koop            02:19.13    +34:45 01:14.01(4) 01:05.12(5)   
   5. Jüri Merirand             Otepää          02:19.46    +35:18 01:15.06(5) 01:04.40(4)   
   6. Jaak Jaagus               Saku            02:42.22    +57:54 01:27.24(6) 01:14.58(6)   
M65

5299m 14KP
5000m 12KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Rank  Name                      Club            Result    Behind   Race 1      Race 2          
   1. Heini Tammik              Kape            01:50.20  01:50.20 00:54.37(3) 00:55.43(1)   
   2. Rein Unt                  TON             01:50.48     +0:28 00:51.55(1) 00:58.53(3)   
   3. Tiit Tatter               TON             01:56.59     +6:39 00:54.12(2) 01:02.47(5)   
   4. Peep Koppel               Koop            02:01.29    +11:09 01:02.42(4) 00:58.47(2)   
   5. Tiit Ploompuu             Jõhvikas        02:04.33    +14:13 01:04.56(5) 00:59.37(4)   
   6. Toomas Koppel             Saku            02:27.02    +36:42 01:07.13(6) 01:19.49(6)   
   7. Heini Koppel              HOK             03:30.06    +99:46 02:05.13(7) 01:24.53(7)   
N10NR

1399m 4KP
1500m 5KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Rank  Name                      Club            Result    Behind   Race 1      Race 2          
   1. Marta Maripuu             HOK             00:32.36  00:32.36 00:14.58(1) 00:17.38(1)   
   2. Mia Esta                  HOK             00:34.59     +2:23 00:16.12(2) 00:18.47(2)   
   3. Astrid Heleen Tõnisson    LSF PT          00:36.46     +4:10 00:17.55(3) 00:18.51(3)   
   4. Vibeke Pärl Tõnisson      LSF PT          00:55.16    +22:40 00:25.01(5) 00:30.15(4)   
   5. Hanna-Brit Piht           Mercury         01:04.47    +32:11 00:30.06(6) 00:34.41(5)   
      Miina-Liisa  Juhkam       -               Katk               00:22.41(4) Ei start      
N12

3000m 6KP
2799m 7KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Rank  Name                      Club            Result    Behind   Race 1      Race 2          
   1. Harriet Koppel            Katoliku SK     00:44.40  00:44.40 00:23.11(1) 00:21.29(1)   
   2. Herta Kesküla             HOK             00:50.23     +5:43 00:25.18(2) 00:25.05(3)   
   3. Liise Lillelaid                           01:05.18    +20:38 00:43.01(4) 00:22.17(2)   
   4. Kätlin Mast               HOK             01:35.31    +50:51 00:54.29(5) 00:41.02(5)   
   5. Helisa Tartu              HOK             01:43.56    +59:16 01:04.49(6) 00:39.07(4)   
      Liisi Koppel              HOK             Katk               00:31.53(3) Ei start      
N14

4000m 8KP
4000m 7KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Rank  Name                      Club            Result    Behind   Race 1      Race 2          
   1. Maria Eller               HOK             01:26.55  01:26.55 00:45.10(1) 00:41.45(1)   
   2. Brigitte Panker           Ilves           01:37.40    +10:45 00:50.01(2) 00:47.39(3)   
   3. Liis-Marii Kaso           Rakv            01:43.38    +16:43 00:52.06(3) 00:51.32(4)   
   4. Angela Mõttus             Otepää          02:15.55    +49:00 01:28.25(4) 00:47.30(2)   
N16

4700m 10KP
4400m 8KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Rank  Name                      Club            Result    Behind   Race 1      Race 2          
   1. Siiri Talts               HOK             01:35.12  01:35.12 00:49.16(1) 00:45.56(1)   
   2. Helena Maripuu            HOK             01:43.33     +8:21 00:56.58(3) 00:46.35(2)   
   3. Eliise Kesküla            HOK             01:45.07     +9:55 00:55.18(2) 00:49.49(3)   
N18

6200m 16KP
5500m 13KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Rank  Name                      Club            Result    Behind   Race 1      Race 2          
   1. Marta Eller               HOK             02:39.14  02:39.14 01:28.07(1) 01:11.07(2)   
   2. Triin Helimets            HOK             02:39.20     +0:06 01:30.12(2) 01:09.08(1)   
N21

7200m 18KP
6700m 15KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Rank  Name                      Club            Result    Behind   Race 1      Race 2          
   1. Merike Vanjuk             Kape            01:50.28  01:50.28 01:02.48(1) 00:47.40(1)   
   2. Maris Palopääl            Kobras          02:19.17    +28:49 01:17.22(2) 01:01.55(2)   
      Maria Novokovich          SRD             Katk               Ei start    01:22.36(3)   
N35

6200m 16KP
5500m 13KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Rank  Name                      Club            Result    Behind   Race 1      Race 2          
   1. Heidi Sild                Mercury         02:05.16  02:05.16 01:05.06(1) 01:00.10(1)   
   2. Ingrid Piht               Mercury         02:14.07     +8:51 01:11.05(2) 01:03.02(2)   
   3. Ruth Esta                 HOK             02:47.30    +42:14 01:42.09(3) 01:05.21(3)   
   4. Katre Palo                Võru OK         03:11.05    +65:49 01:44.10(4) 01:26.55(4)   
N45

5299m 14KP
5000m 12KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Rank  Name                      Club            Result    Behind   Race 1      Race 2          
   1. Lea Leppik                TAOK            01:50.51  01:50.51 00:52.10(1) 00:58.41(1)   
   2. Maari Idnurm              TON             02:33.56    +43:05 01:23.46(4) 01:10.10(3)   
   3. Kersti Kristjuhan         HOK             02:34.17    +43:26 01:21.21(3) 01:12.56(4)   
   4. Inge Talts                HOK             03:23.58    +93:07 01:31.27(5) 01:52.31(6)   
   5. Ilona Poljakova           LSF PT          03:25.48    +94:57 01:50.11(6) 01:35.37(5)   
      Kristi Heilman            HOK             Tühist             01:06.33(2) Puuduv KP     
      Ülle Pellja               JOKA            Tühist             Puuduv KP   01:09.05(2)   
N55

4700m 13KP
4400m 11KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Rank  Name                      Club            Result    Behind   Race 1      Race 2          
   1. Anne Koppel                               01:51.08  01:51.08 00:57.51(2) 00:53.17(1)   
   2. Anne Jaakson              HOK             02:12.16    +21:08 00:52.30(1) 01:19.46(8)   
   3. Merike Mändsoo            TON             02:19.33    +28:25 01:19.27(6) 01:00.06(2)   
   4. Marika Meister            OK Okas         02:22.59    +31:51 01:17.18(5) 01:05.41(3)   
   5. Pille Illak               Otepää          02:40.57    +49:49 01:27.26(7) 01:13.31(4)   
   6. Ene Leht                  HOK             02:41.40    +50:32 01:16.42(4) 01:24.58(9)   
   7. Ilse Uus                  TON             02:46.16    +55:08 01:31.21(8) 01:14.55(5)   
      Eda Tärk                  HOK             Katk               01:13.14(3) Ei start      
      Helle Rennu               Saku            Tühist             Puuduv KP   01:15.01(6)   
      Tiina Rillo               -               Tühist             Puuduv KP   01:15.12(7)   
Hiiumaa OK
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2017, www.tak-soft.com 02-Sep-18 15:16:22