Hiiumaa koolinoorte MV ja NE Palade

8.05.2014
Korraldaja : HOK
Rajameister : Anu Saue

KESKMINE Rada (2): 9 KP 3.500km km

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1950 Kristi Heilman            HOK        00:35:50
 2.  8688 Kairi Pisa                HOK        00:46:30
 3.  1924 Heini Koppel              HOK        00:46:48
 4. 18828 Marina Väljas             Relle      01:02:02
 5. 13987 Tiia Romandi              Muku       01:07:12
 6. 19096 Auriika Kivi              HOK        01:09:34
NööR Rada (5): 4 KP 1.200km km

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Julius Mänd               Palade PK  00:09:18
 2.     0 August Mänd               Palade PK  00:09:19
 3. 12448 Siiri Talts               HOK        00:09:38
 4. 17457 Kustu Künnapas            HOK        00:10:56
 5.     0 Joosep Jürimäe            Palade PK  00:11:33
 6. 11436 Karin Pisa                HOK        00:11:39
 7.     0 Triin Jürimäe             Palade PK  00:12:00
 8.     0 Marina Premudrova         MjaP Nurst 00:22:18
 9.     0 Viktooria Vesingi         Kärdla ÜG  00:22:57
10.     0 Meeli Barinov                        00:27:59
11.     0 Tarvo Malk                Kärdla ÜG  00:28:04
12. 18831 Meeli Kesküla             KKA        00:28:06
13.     0 Mia-Maria Malk                       00:28:08
14. 19054 Atso Kesküla                         00:28:11
15. 19063 Marta Maripuu             Kärdla ÜG  00:29:07
16. 10989 Elen Maripuu              MjaP Nurst 00:29:12
P6.-7.KL Rada (8): 9 KP 3.500km km

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Kustu Künnapas            Kärdla ÜG  00:37:01
 2.     0 Sten Aas                  Palade PK  01:43:37
        0 Julius Mänd               Palade PK  DQ      
        0 August Mänd               Palade PK  DQ      
P8.-9.KL Rada (6): 14 KP 6.400km km

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Joosep Jürimäe            Palade PK  01:33:33
        0 Ragnar Suuster            Kärdla ÜG  DQ      
        0 Krister Pisa              Käina G    DQ      
PIKK Rada (1): 14 KP 6.400km km

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.    79 Toomas Mast               HOK        00:48:34
 2.  1941 Kalju Tammeveski          HOK        00:54:09
 3.  1911 Tanel Esta                HOK        00:55:23
 4. 18827 Mart Eller                Relle      00:55:55
 5.  2305 Peedo Pihlamägi           HOK        01:07:12
 6. 19055 Märt Kesküla              KKA        01:10:05
 7. 18667 Villi Romandi             Relle      01:18:27
 8. 13989 Tõno Tammeveski           Muku       01:29:59
 9. 11431 Inge Talts                HOK        01:43:05
RATAS Rada (4): 11 KP 6.500km km

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7822 Magnus Leht                          00:49:14
 2.   852 Raivo Leht                HOK        00:50:06
 3. 10988 Märt Maripuu              HOK        00:50:42
T1.-3.KL Rada (13): 4 KP 1.200km km

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Maria Eller               Kärdla ÜG  00:21:40
 2.     0 Herta Kesküla             Kärdla ÜG  01:26:35
T4.-5.KL Rada (11): 6 KP 2.200km km

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Eliise Kesküla            Kärdla ÜG  00:18:09
 2.     0 Siiri Talts               Kärdla ÜG  00:21:33
T6.-7.KL Rada (9): 9 KP 3.500km km

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Marta Eller               Kärdla ÜG  00:46:31
 2.     0 Karin Pisa                Käina G    00:46:32
 3.     0 Triin Jürimäe             Palade PK  00:48:37
 4.     0 Triin Helimets            Käina G    00:50:57
VALIK

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2304 Arvo-Jüri Rist            HOK        01:59:56 15p
 2.     0 Angela Pielberg                      00:40:04 2p
 2.     0 Kristella Kivi            MjaP Nurst 00:40:04 2p
 4.  1904 Eda Tärk                  HOK        00:26:53
 5.  7869 Anne Jaakson              HOK        00:27:09

Loosiauhinnad: Herta Kesküla, Triin Helimets, Triin Jürimäe.

Nöörirada = 1.-3.kl P ja 1.-3.kl T
Lühike rada = 4.-5.kl P ja 4.-5.kl T
Keskmine rada = 6.-7.kl T ; 6.-7.kl P ; 8.-9.kl T
Pikk rada = 8.-9.kl P

© Tak-Soft 2001-2013 http://www.tak-soft.com SIME:4.55 [2013.522] @ 8.05.2014 22:56:44 HOK