NOORTE KOTKASTE 2014.a.ORIENTEERUMISE ESIVÕISTLUS 13.09.2014
Noorte kotkaste orienteerumise esivõistl
13.09.2014 Malvaste (Toivo Saue)
Nooremad 
Vanemad 

Nooremad
3399m 7KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     1.31\195m   2.34\542m   3.36\545m   4.37\730m   5.41\472m   6.42\162m   7.44\518m   F.\126m      
   1. Dainis Männiste           Põlva           00:34.24     1:56( 3)    7:20( 2)   11:23( 1)   17:17( 1)   21:28( 1)   30:15( 1)   33:55( 1)   34:24( 1)  
                                                             1:56[ 3]    5:24[ 1]    4:03[ 2]    5:54[ 1]    4:11[ 3]    8:47[17]    3:40[ 2]    0:29[ 1] 
   2. Raiko Jool                Alutaguse       00:36.26     3:11( 7)    9:25( 5)   13:32( 5)   19:27( 4)   23:27( 3)   32:13( 3)   35:50( 2)   36:26( 2)  
                                                             3:11[ 7]    6:14[ 4]    4:07[ 3]    5:55[ 2]    4:00[ 1]    8:46[16]    3:37[ 1]    0:36[ 3] 
   3. Karl-Martin Vainura       Alutaguse       00:38.30     2:21( 5)    9:21( 4)   13:05( 3)   19:20( 3)   23:23( 2)   31:26( 2)   37:59( 3)   38:30( 3)  
                                                             2:21[ 5]    7:00[ 7]    3:44[ 1]    6:15[ 3]    4:03[ 2]    8:03[14]    6:33[10]    0:31[ 2] 
   4. Janar Saks                Võru            00:42.58     2:18( 4)    8:25( 3)   13:23( 4)   21:27( 5)   31:20( 4)   34:56( 4)   42:16( 4)   42:58( 4)  
                                                             2:18[ 4]    6:07[ 3]    4:58[ 5]    8:04[ 5]    9:53[ 5]    3:36[11]    7:20[15]    0:42[ 9] 
   5. Genri-Roland Stepanjuga   Rapla           00:47.10     3:09( 6)   12:32( 7)   17:34( 7)   25:39( 6)   35:31( 5)   39:09( 5)   46:22( 5)   47:10( 5)  
                                                             3:09[ 6]    9:23[ 9]    5:02[ 6]    8:05[ 6]    9:52[ 4]    3:38[12]    7:13[14]    0:48[14] 
   6. Kristofer Kuusik          Põlva           00:54.41     0:26( 1)    6:49( 1)   11:27( 2)   18:33( 2)   44:52( 6)   47:17( 6)   53:59( 6)   54:41( 6)  
                                                             0:26[ 1]    6:23[ 5]    4:38[ 4]    7:06[ 4]   26:19[17]    2:25[ 7]    6:42[12]    0:42[ 9] 
   7. Siim Sarapuu              Saaremaa        01:05.53    10:55(14)   16:52( 9)   22:26( 9)   44:45(12)   54:58( 9)   57:22( 8)   65:06( 7)   65:53( 7)  
                                                            10:55[14]    5:57[ 2]    5:34[ 8]   22:19[17]   10:13[ 7]    2:24[ 6]    7:44[16]    0:47[13] 
   8. Siim Vahtra               Valga           01:06.47     9:33(11)   18:43(10)   26:51(11)   38:59( 9)   49:02( 8)   57:31( 9)   66:07( 8)   66:47( 8)  
                                                             9:33[11]    9:10[ 8]    8:08[18]   12:08[ 8]   10:03[ 6]    8:29[15]    8:36[18]    0:40[ 6] 
   9. Remi Reimo Pihlat Jakobso Viru            01:08.14     1:52( 2)   14:19( 8)   22:04( 8)   32:29( 8)   58:49(10)   61:23(10)   67:33( 9)   68:14( 9)  
                                                             1:52[ 2]   12:27[15]    7:45[16]   10:25[ 7]   26:20[18]    2:34[10]    6:10[ 5]    0:41[ 7] 
  10. Marko  Metus              Harju           01:18.16     5:07( 9)   20:04(12)   27:14(12)   41:48(10)   68:55(12)   71:18(11)   77:38(10)   78:16(10)  
                                                             5:07[ 9]   14:57[19]    7:10[13]   14:34[14]   27:07[19]    2:23[ 5]    6:20[ 7]    0:38[ 5] 
  11. Raido Kanter              Jõgeva          01:23.10    10:38(12)   22:11(13)   29:56(13)   43:48(11)   60:38(11)   75:44(12)   82:17(11)   83:10(11)  
                                                            10:38[12]   11:33[12]    7:45[16]   13:52[11]   16:50[11]   15:06[18]    6:33[10]    0:53[17] 
  12. Stiven Ditman             Viru            01:26.22    10:50(13)   25:23(14)   31:29(14)   58:47(13)   77:44(13)   79:29(13)   85:41(12)   86:22(12)  
                                                            10:50[13]   14:33[17]    6:06[11]   27:18[18]   18:57[13]    1:45[ 1]    6:12[ 6]    0:41[ 7] 
  13. Martten Põhjala           Rapla           01:28.40    23:39(18)   47:53(19)   55:01(18)   67:58(16)   79:29(14)   81:34(14)   87:55(13)   88:40(13)  
                                                            23:39[18]   24:14[20]    7:08[12]   12:57[10]   11:31[ 8]    2:05[ 4]    6:21[ 8]    0:45[12] 
  14. Armas Kuningas            Võru            01:39.56    28:51(19)   39:26(16)   45:31(15)   62:18(14)   91:38(17)   93:39(15)   99:14(14)   99:56(14)  
                                                            28:51[19]   10:35[11]    6:05[10]   16:47[16]   29:20[20]    2:01[ 3]    5:35[ 3]    0:42[ 9] 
  15. Markus Valts              Tallinn         01:45.37    30:37(20)   42:10(17)   50:25(16)   64:38(15)   80:46(15)   96:06(16)  104:46(15)  105:37(15)  
                                                            30:37[20]   11:33[12]    8:15[19]   14:13[13]   16:08[ 9]   15:20[19]    8:40[19]    0:51[15] 
  16. Kris Hermann              Valga           01:45.57    30:49(21)   45:22(18)   51:26(17)   78:45(20)   97:32(18)   99:26(17)  105:20(16)  105:57(16)  
                                                            30:49[21]   14:33[17]    6:04[ 9]   27:19[19]   18:47[12]    1:54[ 2]    5:54[ 4]    0:37[ 4] 
  17. Pert Paesüld              Harju           01:50.47    16:36(17)   26:47(15)   58:31(20)   73:45(18)   99:09(19)  101:34(18)  109:47(17)  110:47(17)  
                                                            16:36[17]   10:11[10]   31:44[20]   15:14[15]   25:24[16]    2:25[ 7]    8:13[17]    1:00[18] 
  18. Erik Rätsep               Pärnu           01:51.08    38:41(22)   50:32(20)   58:07(19)   72:07(17)   88:32(16)  103:52(19)  110:16(18)  111:08(18)  
                                                            38:41[22]   11:51[14]    7:35[15]   14:00[12]   16:25[10]   15:20[19]    6:24[ 9]    0:52[16] 
  19. Raigo Lorius              Saaremaa        01:53.37     5:54(10)   18:43(10)   26:11(10)   77:39(19)  101:03(20)  105:38(20)  112:22(19)  113:37(19)  
                                                             5:54[10]   12:49[16]    7:28[14]   51:28[20]   23:24[15]    4:35[13]    6:44[13]    1:15[19] 
      Samuel Mikk               Jõgeva          Katk        11:47(15)  116:54(22)  
                                                            11:47[15]  105:07[22] 
      Ranek Kulbok              Lääne           Puuduv KP    4:08( 8)   10:48( 6)   15:50( 6)   28:17( 7)   48:51( 7)   51:24( 7)  
                                                             4:08[ 8]    6:40[ 6]    5:02[ 6]   12:27[ 9]   20:34[14]    2:33[ 9] 
      Mihkel Ader               Tallinn         Puuduv KP  
                                                          
      Joosep Michels            Lääne           Puuduv KP  
                                                          
      Kevin Kajar Kask          Pärnu           Puuduv KP   15:19(16)   78:24(21)  
                                                            15:19[16]   63:05[21] 
Vanemad
5700m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     1.32\581m   2.33\450m  3.35\1372m  4.37\1125m   5.38\406m   6.39\229m   7.40\469m   8.42\372m   9.43\266m  10.44\255m   F.\126m      
   1. Jaan Paljak               Alutaguse       00:44.44     3:22( 1)    8:25( 2)   17:20( 1)   24:21( 1)   28:30( 1)   30:06( 1)   36:55( 2)   40:22( 1)   42:41( 1)   44:12( 1)   44:44( 1)  
                                                             3:22[ 1]    5:03[14]    8:55[ 3]    7:01[ 1]    4:09[ 3]    1:36[ 4]    6:49[15]    3:27[ 6]    2:19[ 3]    1:31[ 5]    0:32[ 3] 
   2. Mihkel Parts              Võru            00:46.37     4:34( 3)    9:29( 5)   18:26( 2)   25:42( 2)   29:15( 2)   30:44( 2)   34:52( 1)   41:48( 2)   44:35( 2)   46:03( 2)   46:37( 2)  
                                                             4:34[ 3]    4:55[13]    8:57[ 4]    7:16[ 2]    3:33[ 1]    1:29[ 2]    4:08[ 7]    6:56[15]    2:47[ 7]    1:28[ 4]    0:34[ 5] 
   3. Jürmo Rooma               Alutaguse       00:50.27     5:15( 5)    9:21( 3)   20:26( 5)   28:52( 4)   33:10( 3)   34:52( 3)   38:55( 3)   45:51( 5)   48:33( 5)   49:58( 3)   50:27( 3)  
                                                             5:15[ 5]    4:06[ 6]   11:05[ 7]    8:26[ 6]    4:18[ 5]    1:42[ 5]    4:03[ 4]    6:56[15]    2:42[ 5]    1:25[ 2]    0:29[ 1] 
   4. Kristjan Vaarend          Võru            00:50.36     6:13( 8)   11:16( 8)   22:24( 8)   30:12( 5)   35:02( 4)   36:58( 5)   41:47( 5)   44:40( 3)   48:05( 3)   50:05( 4)   50:36( 4)  
                                                             6:13[ 8]    5:03[14]   11:08[ 8]    7:48[ 4]    4:50[ 7]    1:56[ 8]    4:49[12]    2:53[ 3]    3:25[ 9]    2:00[16]    0:31[ 2] 
   5. Siim Düüna                Rapla           00:50.56     5:24( 6)    9:35( 6)   21:27( 6)   30:30( 6)   35:09( 5)   37:05( 6)   41:52( 6)   45:39( 4)   48:28( 4)   50:20( 5)   50:56( 5)  
                                                             5:24[ 6]    4:11[ 7]   11:52[11]    9:03[ 9]    4:39[ 6]    1:56[ 8]    4:47[10]    3:47[10]    2:49[ 8]    1:52[15]    0:36[ 8] 
   6. Taavo Karja               Harju           00:54.54     9:17(15)   13:14(12)   24:37(11)   33:19( 9)   37:24( 7)   38:59( 7)   43:04( 7)   49:52( 7)   52:38( 6)   54:13( 6)   54:54( 6)  
                                                             9:17[15]    3:57[ 3]   11:23[ 9]    8:42[ 8]    4:05[ 2]    1:35[ 3]    4:05[ 5]    6:48[14]    2:46[ 6]    1:35[ 9]    0:41[14] 
   7. Frank Westholm            Harju           00:55.06     8:47(14)   15:32(15)   26:27(13)   34:23(10)   39:33( 8)   41:25( 8)   45:34( 8)   48:58( 6)   52:39( 7)   54:24( 7)   55:06( 7)  
                                                             8:47[14]    6:45[18]   10:55[ 6]    7:56[ 5]    5:10[ 8]    1:52[ 7]    4:09[ 8]    3:24[ 5]    3:41[11]    1:45[13]    0:42[17] 
   8. Keven Mekk                Põlva           00:57.59     5:39( 7)   11:20( 9)   20:00( 3)   28:36( 3)   35:31( 6)   36:55( 4)   41:42( 4)   50:24( 8)   55:54( 8)   57:25( 8)   57:59( 8)  
                                                             5:39[ 7]    5:41[17]    8:40[ 2]    8:36[ 7]    6:55[11]    1:24[ 1]    4:47[10]    8:42[19]    5:30[13]    1:31[ 5]    0:34[ 5] 
   9. Tarmo Antonov             Saaremaa        00:58.29     3:59( 2)    7:56( 1)   22:03( 7)   31:44( 7)   42:05(11)   45:52(11)   49:49(10)   52:46( 9)   56:11( 9)   57:54( 9)   58:29( 9)  
                                                             3:59[ 2]    3:57[ 3]   14:07[16]    9:41[10]   10:21[15]    3:47[18]    3:57[ 3]    2:57[ 4]    3:25[ 9]    1:43[11]    0:35[ 7] 
  10. Hannes Brük               Rapla           01:04.47     6:35(10)   10:27( 7)   20:09( 4)   33:02( 8)   42:34(12)   44:17(10)   47:37( 9)   56:34(11)   62:32(10)   64:06(10)   64:47(10)  
                                                             6:35[10]    3:52[ 2]    9:42[ 5]   12:53[19]    9:32[14]    1:43[ 6]    3:20[ 2]    8:57[20]    5:58[15]    1:34[ 8]    0:41[14] 
  11. Jevgeni Medkov            Lääne           01:04.51     7:25(11)   12:48(11)   24:18(10)   35:18(11)   40:38( 9)   43:39( 9)   52:25(11)   55:52(10)   62:34(11)   64:07(11)   64:51(11)  
                                                             7:25[11]    5:23[16]   11:30[10]   11:00[14]    5:20[10]    3:01[17]    8:46[19]    3:27[ 6]    6:42[18]    1:33[ 7]    0:44[18] 
  12. Rait Kulbok               Lääne           01:06.41     6:25( 9)   14:41(14)   31:41(17)   41:32(15)   50:07(14)   52:05(13)   56:11(13)   61:00(12)   63:17(12)   64:54(12)   66:41(12)  
                                                             6:25[ 9]    8:16[20]   17:00[19]    9:51[11]    8:35[13]    1:58[10]    4:06[ 6]    4:49[12]    2:17[ 2]    1:37[10]    1:47[21] 
  13. Jaen Ots                  Saaremaa        01:08.34    17:48(20)   20:27(19)   28:52(14)   36:28(14)   41:47(10)   56:51(14)   59:40(14)   63:45(14)   66:14(13)   67:58(13)   68:34(13)  
                                                            17:48[20]    2:39[ 1]    8:25[ 1]    7:36[ 3]    5:19[ 9]   15:04[22]    2:49[ 1]    4:05[11]    2:29[ 4]    1:44[12]    0:36[ 8] 
  14. Kristjan Rikas            Tallinn         01:10.56     4:51( 4)    9:25( 4)   23:49( 9)   36:01(13)   47:07(13)   50:02(12)   56:10(12)   63:07(13)   68:14(14)   70:20(14)   70:56(14)  
                                                             4:51[ 4]    4:34[10]   14:24[17]   12:12[17]   11:06[16]    2:55[16]    6:08[13]    6:57[17]    5:07[12]    2:06[18]    0:36[ 8] 
  15. Rannar Tšipurin           Pärnu           01:21.08    10:03(17)   16:51(16)   31:18(15)   45:46(17)   57:20(17)   59:32(17)   66:28(16)   71:36(15)   78:32(16)   80:35(16)   81:08(15)  
                                                            10:03[17]    6:48[19]   14:27[18]   14:28[20]   11:34[17]    2:12[12]    6:56[16]    5:08[13]    6:56[20]    2:03[17]    0:33[ 4] 
  16. Heido Mustkivi            Järva           01:21.09    15:27(19)   19:39(18)   31:40(16)   43:33(16)   55:43(16)   57:44(16)   64:17(15)   72:27(16)   78:17(15)   80:23(15)   81:09(16)  
                                                            15:27[19]    4:12[ 8]   12:01[12]   11:53[15]   12:10[18]    2:01[11]    6:33[14]    8:10[18]    5:50[14]    2:06[18]    0:46[19] 
  17. Sander Sambla             Viru            01:23.17    11:56(18)   27:50(21)   41:12(21)   53:43(21)   60:40(18)   66:03(18)   70:47(17)   74:15(17)   80:46(17)   82:37(17)   83:17(17)  
                                                            11:56[18]   15:54[22]   13:22[15]   12:31[18]    6:57[12]    5:23[21]    4:44[ 9]    3:28[ 8]    6:31[16]    1:51[14]    0:40[12] 
  18. Ander Teesalu             Pärnu           01:35.17     9:56(16)   14:33(13)   32:59(18)   50:42(20)   54:53(15)   57:19(15)   81:53(18)   85:32(18)   92:29(18)   94:37(18)   95:17(18)  
                                                             9:56[16]    4:37[11]   18:26[21]   17:43[21]    4:11[ 4]    2:26[14]   24:34[21]    3:39[ 9]    6:57[21]    2:08[20]    0:40[12] 
  19. Arno  Hulkko              Valga           01:43.24     8:16(13)   12:39(10)   25:07(12)   35:20(12)   80:05(20)   84:57(20)   92:18(19)   94:40(19)  101:19(19)  102:43(19)  103:24(19)  
                                                             8:16[13]    4:23[ 9]   12:28[14]   10:13[12]   44:45[21]    4:52[19]    7:21[18]    2:22[ 2]    6:39[17]    1:24[ 1]    0:41[14] 
  20. Sander Poak               Järva           01:55.19    19:12(21)   23:09(20)   35:25(19)   47:18(18)   92:07(21)   96:59(21)  104:14(20)  106:32(20)  113:16(20)  114:43(20)  115:19(20)  
                                                            19:12[21]    3:57[ 3]   12:16[13]   11:53[15]   44:49[22]    4:52[19]    7:15[17]    2:18[ 1]    6:44[19]    1:27[ 3]    0:36[ 8] 
      Mihkel Tamm               Valga           Katk        24:57(22)   29:49(22)  
                                                            24:57[22]    4:52[12] 
      Siim Kurg                 Tallinn         Puuduv KP   44:07(24)  
                                                            44:07[24] 
      Avo Karlis Laineste       Viru            Puuduv KP    7:58(12)   18:55(17)   36:32(20)   47:18(18)   64:44(19)   67:14(19)  
                                                             7:58[12]   10:57[21]   17:37[20]   10:46[13]   17:26[19]    2:30[15] 
      Reigo Lomp                Jõgeva          Puuduv KP  
                                                          
      Kevin Jakovlev            Jõgeva          ÜleAja      42:19(23)   60:05(23)   91:12(22)  120:17(22)  142:01(22)  144:26(22)  154:07(21)  167:08(21)  168:28(21)  171:06(21)  172:35(21)  
                                                            42:19[23]   17:46[23]   31:07[22]   29:05[22]   21:44[20]    2:25[13]    9:41[20]   13:01[21]    1:20[ 1]    2:38[21]    1:29[20] 
Hiiumaa OK
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2013, www.tak-soft.com 29.09.2014 21:57:45