HIIUMAA 49. KARIKAVÕISTLUSED 14.-15.08.2010
HIIUMAA 49. KARIKAVÕISTLUSED
15.08.2010 Tahkuna-Lõimastu (Toivo Saue)
M10NR  M12  M14  M16  M18  M21  M35  M45  M55  M65 
N10NR  N12  N14  N16  N18  N21  N35  N45  N55  N65 

M10NR
2300m 6KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Mihkel Tammeveski              HOK                  00:14.05     
   2. Kasper Pisa                    HOK                  00:18.15     
   3. Lauri Tuulik                   Kärdla ÜG            00:18.59     
   4. Rasmus Kruusa                  Tartu                00:22.28     
   5. Marko Roots                    Kärdla ÜG            00:25.06     
   6. Kaur Kalle                                          00:36.39     
      Kevin Markus Korrol            Mercury              Ei start     
      Klaus-Erik Kurvits                                  Ei start     
      Mihkel Mahla                   -                    Ei start     
M12
2770m 7KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Richard Esta                   HOK                  00:23.39     
   2. Raigo Jõeleht                  HOK                  00:25.37     
      Kristjan Kuum                  Lauter Team          Vale KP      
      Krister Pisa                   HOK                  Vale KP      
      Kaarel Hendrik Zernant         Ilves                Ei start     
      Andres Rõõm                    Ilves                Ei start     
      Kristjan Pärn                  Ilves                Ei start     
M14
4080m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Janek Piirisild                Võru                 00:34.39     
   2. Holger Post                    Koop                 00:41.54     
   3. Aivo Jõeleht                   HOK                  01:03.09     
      Rimmo Rõõm                     Ilves                Ei start     
M16
5169m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
M18
5980m 15KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
      Uku Lepna                      HOK                  Ei start     
M21
8050m 17KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Janek Lauter                   Lauter Team          00:54.35     
   2. Toomas Mast                    HOK                  00:56.04     
   3. Anti Kalle                     HOK                  01:03.27     
   4. Taivo Timmusk                  HOK                  01:09.33     
   5. Tammo Esta                     HOK                  01:10.48     
   6. Tanel Esta                     HOK                  01:14.25     
   7. Indrek Mahla                   Peko                 01:31.35     
      Ott Rakkaselg                  HOK                  Vale KP      
      Riho Romanov                   Reko                 Vale KP      
      Raivo Rõõm                     Ilves                Ei start     
      Tanel Taal                     Võru                 Ei start     
M35
6580m 14KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Raivo Reiman                   MARU                 00:42.39     
   2. Margus Klementsov              Mercury              00:47.41     
   3. Mati Korrol                    Mercury              00:48.23     
   4. Andres Karilaid                Mercury              00:53.07     
   5. Martin Aunin                   -                    00:53.59     
   6. Tõnu Lauter                    Lauter Team          00:56.32     
   7. Arthur Raichmann               LSF PT               00:59.28     
   8. Danilo Piht                    Mercury              01:06.12     
   9. Toomas Talumaa                 -                    01:08.44     
  10. Joonas Jürisaar                JvBd                 01:11.17     
  11. Tõno Tammeveski                -                    01:40.52     
      Tarmo Zernant                  Ilves                Ei start     
      Tõnis Piirisild                Võru                 Ei start     
M45
5980m 15KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Ando Post                      Koop                 00:49.38     
   2. Vello Post                     Koop                 00:59.01     
   3. Kalju Tammeveski               HOK                  00:59.27     
   4. Jurgis Karnavicius             Saule                01:01.57     
M55
5169m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Tõnu Sikkal                    Kobras               00:48.24     
   2. Raivo Leht                     HOK                  00:50.49     
   3. Peep Koppel                    Koop                 00:52.02     
   4. Göran Eriksson                 Kimito Sportförening 01:18.16     
   5. Heini Koppel                   HOK                  01:25.05     
   6. Peedu Post                     -                    01:32.00     
      Rein Prank                     Kape                 Ei start     
M65
4080m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Aarne Mardiste                 KEKRSK               00:56.59     
   2. Tiit Koppel                    Orion                01:07.55     
      Arvo-Jüri Rist                 HOK                  Ei start     
N10NR
2300m 6KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Jessica Lauter                 Lauter Team          00:16.49     
   2. Karin Pisa                     HOK                  00:19.11     
   3. Grete Reiman                   MARU                 00:20.16     
   4. Siiri Talts                    HOK                  00:22.24     
   5. Maria Mäeots                   Kärdla ÜG            00:29.21     
   6. Katriin Kalle                                       00:35.17     
   7. Kris Jette Piht                Mercury              00:40.30     
      Birgit Rõõm                    Ilves                Ei start     
      Mari Ann Mahla                 -                    Ei start     
      Maire Pärn                     Ilves                Ei start     
      Mari-Liis Kurvits                                   Ei start     
N12
2770m 7KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
N14
3660m 10KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Ragne Reiman                   MARU                 01:10.57     
N16
4080m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Karoliina Sikkal               Kobras               00:43.31     
   2. Meeli-Heli Lepna               HOK                  00:46.21     
N18
5169m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Karin Kallisma                 HOK                  00:59.30     
      Helian Maivel                  Noarootsi G          Vale KP      
N21
5980m 15KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Kati Rüütelmaa                 HOK                  00:57.25     
   2. Helen Mast                     HOK                  01:02.02     
   3. Ingrid Vehlmann                Mercury              01:06.54     
   4. Katrin Kallisma                HOK                  01:14.03     
   5. Jane Lauter                    Lauter Team          01:15.29     
N35
5169m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Anneli Pello                   Mercury              00:56.33     
   2. Heidi Prits                    Mercury              01:00.28     
   3. Regina Jõeleht                 HOK                  01:07.11     
   4. Külli Tõnus                    HOK                  01:12.21     
   5. Ilona Poljakova                LSF PT               01:23.29     
   6. Kairi Pisa                     HOK                  01:26.57     
N45
4080m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Marika Meister                 OKAS                 00:44.54     
   2. Anne Jaakson                   HOK                  00:45.10     
   3. Inge Talts                     HOK                  01:36.15     
N55
3660m 10KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Anu Saue                       HOK                  00:40.06     
   2. Kersti Mardiste                KEKRSK               00:45.06     
N65
3660m 10KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Helve Rakkaselg                HOK                  01:26.28     
Hiiumaa OK
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2009, www.tak-soft.com 15.08.2010 19:23:26