HIIUMAA 49. KARIKAVÕISTLUSED 14.-15.08.2010
HIIUMAA 49. KARIKAVÕISTLUSED
14.08.2010 Tahkuna (Toivo Saue)
M10NR  M12  M14  M16  M18  M21  M35  M45  M55  M65 
N10NR  N12  N14  N16  N18  N21  N35  N45  N55  N65 

M10NR
2000m 6KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Mihkel Tammeveski              HOK                  00:13.11     
   2. Kasper Pisa                    HOK                  00:14.20     
   3. Lauri Tuulik                   Kärdla ÜG            00:19.00     
   4. Klaus-Erik Kurvits                                  00:21.02     
   5. Marko Roots                    Kärdla ÜG            00:22.20     
   6. Mihkel Mahla                   -                    00:24.53     
   7. Kaur Kalle                                          00:39.14     
   8. Kevin Markus Korrol            Mercury              00:46.38     
M12
2410m 6KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Andres Rõõm                    Ilves                00:22.25     
   2. Richard Esta                   HOK                  00:25.17     
   3. Raigo Jõeleht                  HOK                  00:25.33     
   4. Kristjan Pärn                  Ilves                00:27.29     
   5. Kaarel Hendrik Zernant         Ilves                00:29.04     
   6. Krister Pisa                   HOK                  01:17.42     
      Kristjan Kuum                  Lauter Team          Vale KP      
M14
5179m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Holger Post                    Koop                 00:54.14     
   2. Rimmo Rõõm                     Ilves                00:55.34     
   3. Aivo Jõeleht                   HOK                  00:57.58     
   4. Janek Piirisild                Võru                 00:59.33     
M16
6179m 14KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
M18
7250m 16KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
      Uku Lepna                      HOK                  Ei start     
M21
10210m 19KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Toomas Mast                    HOK                  01:12.39     
   2. Ott Rakkaselg                  HOK                  01:13.38     
   3. Janek Lauter                   Lauter Team          01:15.01     
   4. Taivo Timmusk                  HOK                  01:22.27     
   5. Tanel Taal                     Võru                 01:23.43     
   6. Anti Kalle                     HOK                  01:26.25     
   7. Tammo Esta                     HOK                  01:27.20     
   8. Tanel Esta                     HOK                  01:30.59     
      Indrek Mahla                   Peko                 Vale KP      
      Raivo Rõõm                     Ilves                Ei start     
      Riho Romanov                   Reko                 Ei start     
M35
8230m 16KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Mati Korrol                    Mercury              00:58.53     
   2. Margus Klementsov              Mercury              00:59.16     
   3. Raivo Reiman                   MARU                 01:00.55     
   4. Danilo Piht                    Mercury              01:02.18     
   5. Andres Karilaid                Mercury              01:05.17     
   6. Tõnis Piirisild                Võru                 01:08.07     
   7. Martin Aunin                   -                    01:08.45     
   8. Arthur Raichmann               LSF PT               01:11.06     
   9. Toomas Talumaa                 -                    01:13.13     
  10. Tõnu Lauter                    Lauter Team          01:14.28     
  11. Joonas Jürisaar                JvBd                 01:34.30     
  12. Tõno Tammeveski                -                    02:17.35     
      Tarmo Zernant                  Ilves                Ei start     
M45
7250m 16KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Ando Post                      Koop                 00:56.58     
   2. Vello Post                     Koop                 01:03.18     
   3. Kalju Tammeveski               HOK                  01:04.20     
   4. Jurgis Karnavicius             Saule                01:07.02     
M55
6179m 14KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Tõnu Sikkal                    Kobras               00:59.27     
   2. Peep Koppel                    Koop                 01:00.29     
   3. Raivo Leht                     HOK                  01:03.08     
   4. Rein Prank                     Kape                 01:04.04     
   5. Göran Eriksson                 Kimito Sportförening 01:08.57     
   6. Heini Koppel                   HOK                  01:21.50     
   7. Peedu Post                     -                    01:32.16     
M65
5179m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Arvo-Jüri Rist                 HOK                  01:56.57     
      Tiit Koppel                    Orion                Vale KP      
      Aarne Mardiste                 KEKRSK               Vale KP      
N10NR
2000m 6KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Jessica Lauter                 Lauter Team          00:13.34     
   2. Siiri Talts                    HOK                  00:19.53     
   3. Maire Pärn                     Ilves                00:21.18     
   4. Karin Pisa                     HOK                  00:24.03     
   5. Grete Reiman                   MARU                 00:27.42     
   6. Maria Mäeots                   Kärdla ÜG            00:28.23     
   7. Mari-Liis Kurvits                                   00:30.04     
   8. Mari Ann Mahla                 -                    00:32.05     
   9. Birgit Rõõm                    Ilves                00:33.16     
  10. Katriin Kalle                                       00:37.44     
  11. Kris Jette Piht                Mercury              00:52.19     
N12
2410m 6KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
N14
3740m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Ragne Reiman                   MARU                 01:01.10     
N16
5179m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Meeli-Heli Lepna               HOK                  01:02.14     
   2. Karoliina Sikkal               Kobras               01:07.36     
N18
6179m 14KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Karin Kallisma                 HOK                  01:04.35     
   2. Helian Maivel                  Noarootsi G          03:38.13     
N21
7250m 16KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Helen Mast                     HOK                  01:11.48     
   2. Ingrid Vehlmann                Mercury              01:13.10     
   3. Jane Lauter                    Lauter Team          01:15.56     
   4. Katrin Kallisma                HOK                  01:38.15     
   5. Kati Rüütelmaa                 HOK                  01:47.06     
N35
6179m 14KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Anneli Pello                   Mercury              01:02.05     
   2. Heidi Prits                    Mercury              01:09.15     
   3. Regina Jõeleht                 HOK                  01:10.48     
   4. Kairi Pisa                     HOK                  01:20.56     
   5. Külli Tõnus                    HOK                  01:26.04     
   6. Ilona Poljakova                LSF PT               01:34.12     
N45
5179m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Anne Jaakson                   HOK                  01:04.33     
   2. Marika Meister                 OKAS                 01:09.29     
      Inge Talts                     HOK                  Ei start     
N55
3740m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Anu Saue                       HOK                  00:41.32     
   2. Kersti Mardiste                KEKRSK               00:44.37     
N65
3740m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Helve Rakkaselg                HOK                  01:56.39     
Hiiumaa OK
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2009, www.tak-soft.com 15.08.2010 19:23:25