Hiidlased 60. Jüriööjooksul Viljandis ja algav hooaeg

20. aprilli õhtul anti start 60. Jüriööjooksule, kus osalesid ka kaks meie klubi võistkonda.
Põhiklassi võistkond saavutas 12. koha koosseisus Kustu Künnapas, Siiri Talts, Mati Mägi, Maria Eller ja Taivo Timmusk.
Veteranide võistkond saavutas üldarvestuses 32. koha ning enda vanuseklassi arvestuses 6. koha. Võistkonda kuulusid Allar Padari, Inga Karu, Toomas Mast, Kristi Heilman ja Toomas Talumaa.
Täpsemad tulemused

Päevakute hoooaeg algab juba sellel neljapäeval Palukülas. Järgmised suuremad võistlused toimuvad järgmisel nädalal Otepääl, Koolinoorte Maalimameistrivõistlused orienteerumises, kus osalevad ka neli meie klubi noort, Siiri talts, Maria Eller, Eliise Kesküla ja Kustu Künnapas. Reedest pühapäevani toimub Otepääl ka Ilves-3, kuhu on kõik soovijad osalema oodatud, ning juba 18-19 mai toimuvad Eesti Meistrivõistlused lühirajal ja MN21 klassi  teates.